Olanlar Oldu Full İzle
720P

Olanlar Oldu Full İzle

 Ülke: 

  

Olanlar oldu filmi, olanlar oldu filminin oyuncuları, olanlar oldu filmi nerede çekildi, olanlar oldu filmi tv8, olanlar oldu filmi youtube, olanlar oldu filmi ne zaman çekildi, olanlar oldu filmi full, olanlar oldu filminin kadrosu, olanlar oldu filminde incirler olana kadar kim söylüyor, olanlar oldu filminin oyuncu kadrosu


Olanlar Oldu adlı komedi türündeki filmde Mehtap’tan ayrılan Zafer ve annesi Döndü Hanım’ın yaşadıkları olaylardan söz edilmektedir. Zafer’i evlendirme konusunda kararlı olan Döndü Hanım’ı Mehtap’ın babası da bırakmayacak olsa da Zafer’in gönlünün Aslı’ya kayması olayları iyice karmaşık hale getirerek son derecede komik bir durumun ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Olanlar Oldu adlı filmin oyuncu kadrosu fazlasıyla ön planda yer alarak ne kadar başarılı bir komedi projesi olarak kabul görebilecektir.  Ata Demirer, Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru, Seda Güven, Renan Bilek ve Toprak Sergen gibi isimler bu filmde yer almaktadır. Olanlar Oldu’nun yönetmeni olarak ise Hakan Algül kendini göstermektedir.

 2.587İZLENME

 3BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
8.9
Toplamda 7 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle