ABD
Düzenbazlar Kulübü Full Tr Dublaj İzle
İncele
Düzenbazlar Kulübü Full Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
düzenbazlar kulübü izle, düzenbazlar kulübü altyazılı izle, düzenbazlar kulübü full izle, düzenbazlar kulübü hd izle, düzenbazlar kulübü türkçe dublaj izleHer biri varlıklı ailelerden gelen ve Beverly Hills’de yaşayan bir grup genç daha çok kazanabilmek ve daha zengin olabilmek için saadet zinciri benzeri bir kulüp kurarlar. İnsanlar sahip oldukları tüm birikimleri bu gençlere güvenip teslim etmekte ve aynı zamanda kendilerine dev şirketlerden iş teklifleri gelmektedir. Kısa zaman içinde istedikleri konuma gelen ve artık Los Angeles’ın en gözde kurumu haline gelen bu kulüp bir süre sonra FBI ajanların radarına girer. Ve artık gençle rüyadan uyanmak ve yakalarına yapışan sorunlar ile uğraşmak zorunda kalırlar.
 • IMDb 6.1
 • 15
 • 0
İkizler Projesi Tr Dublaj İzle
İncele
İkizler Projesi Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
ikizler projesi - gemini man 2019 izle, ikizler projesi (gemini man 2019), gemini man ikizler projesi (gemini, gemini man ikizler projesi türkçe dublaj izle, gemini man ikizler projesi izleİşinde çok iyi olan bir kiralık katil kendisini bir anda ciddi bir çıkmazın içinde bulur. 25 yıl önce kendisinden alınan genlerden oluşturulan klon kendisini yok etmek için peşine düşmüştür ve sahip olduğu özellikler ile gerçeğinin hareketlerini önceden tahmin edebilmektedir. Bu da işlerin daha zor bir hale gelmesini sağlar ve gerçek seri katilin sürekli olarak yeni planlar yapmasına neden olur. Her ikisi de aynı yeteneklere ve düşünce yapısına sahip olduğu için yaşanan macera ikisi içinde çok zor olacaktır.
 • 71
 • 0
Ziyaretçiler Gece Avı – The Strangers İzle
İncele
Ziyaretçiler Gece Avı – The Strangers İzle
Türkçe Dublaj
Ziyaretçiler Gece Avı - The Strangers türkçe dublaj izleFarklı bir etkinlik olması amacı ile küçük bir kaçamak yapmak için bazı akrabalarını da yanlarına alarak özel bir mobil ev alanına giden bir aile bu alanın umdukları gibi olmamasına çok şaşırırlar. Çünkü kalabalık ve renkli olmasını bekledikleri bu mobil ev alanında hiç kimse yoktur.Ziyaretçiler Gece Avı filmi izleSanki zaman durmuş ve insanlar bu alandan zorla uzaklaştırılmış gibidir. Ortam son derece ürkütücü ve eski terk edilmiş kasabaları andırmaktadır. Ancak ailenin karanlıklar ardından kendilerini izleyen 3 tane maskeli psikopattan haberleri yoktur.The Strangers Türkçe Dublaj izleTabi ki bu tehlikeli üçlünün niyetleri iyi değildir. Aile üyelerinin hayatta kalmak için neler yapabileceğini deneyecek olan bu üçlü aileye unutamayacakları bir dehşet yaşatacaklardır.
 • 85
 • IMDb 5.4
 • 68
 • 0
X-Men Dark Phoenix Tr Dublaj Full İzle
İncele
X-Men Dark Phoenix Tr Dublaj Full İzle
Türkçe Dublaj
Sürekli olarak farklı rakipler ile karşı karşıya kalan X-MEN ekibi bu kez içlerinden biri olan Jean ile karşı karşıya kalmıştır. Jean, uzay’da yapılan bir görev sırasında gizemli bir güç tarafından darbe alır. Adeta ölümden dönen Jean eve döndüğü zaman aslında bu gücün onu eskisinden çok daha güçlü bir hale getirdiğini anlar. Ancak ortada bir sorun vardır. O da Jean’ın kendisini kontrol edememesi ve zaman içinde sevdiklerine dahi zarar verecek hale gelmiş olmasıdır. Bu da X-MEN’i bir arada tutan yapının tamamen bozulmasına neden olur. Bu sebeple ekip hemen bir araya gelmenin bir yolunu bulmalı ve arkadaşları Jean’ı etki altına alan gizemli gücün dünyayı ele geçirme planlarını engellemelidirler.
 • IMDb 7.4
 • 52
 • 0
Düzenbazlar – The Hustle Tr Dublaj İzle
İncele
Düzenbazlar – The Hustle Tr Dublaj İzle
Yerli Film
düzenbazlar the hustle 2019 izle, düzenbazlar the hustle, düzenbazlar (the hustle) 2019 filmini hd izleMerakı edenler için hazırladığımız bu Düzenbazlar – The Hustle birlikte işler yapmaya başlayan iki dolandırıcı kadının yaşadıkları komik olayları anlatıyor. Filmin karakterlerinden biri olan Josephine, durumu iyi olan insanları dolandıran ve bu sayede istediği her zaman istediği kadar çok paraya sahip olabilen güzel be çekici bir kadındır. Bu dolandırıcılık hayatı Josephine’ nin , Penny ile tanışması ile tamamen farklı bir boyut kazanır. Josephine ile çalışmak konusunda ısrarcı olan Penny zor da olsa bu isteğini elde eder ve Josephine ile beraber macera dolu dolandırıcılık hayatlarını birleştirerek devam ederler. Film boyunca bu ikilinin yaşadıklarını büyük bir heyecan ve neşeyle izleyeceksiniz.
 • IMDb 7.5
 • 99
 • 0
Dora ve Kayıp Altın Şehri Tr Dublaj İzle
İncele
Dora ve Kayıp Altın Şehri Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
dora ve kayıp altın şehri full izle, dora ve kayıp altın şehri full hd izle, dora ve kayıp altın şehir full izle, dora ve kayıp altın şehri türkçe dublaj full izleHayatının çoğunu doğayı keşfetmekle geçiren Dora için, hayatında yeni kapılar açılmaktadır. Diğer insanlar için doğa korkucu olurken Dora için durum tam tersi olmuştur. Bu maceradan gözü korkan Dora için kaçış yoktu ve artık liseye gitmesi gerekiyordu. Yeni arkadaşlıklar edinmekte zorlanmayan Dora, yeni arkadaş grubunu kısa zamanda kurmuştu. Arkadaş grubuyla beraber ailesini kurtarmak için çok renkli maceralara atılıp ailesini kurtaracak ve kayıp İnka uygarlığının gizemini çözeceklerdir.Filmin başrolünde Isabela Moner yer alırken; Eugenio Derbez, Micke Moreno, Nicholas Coombe, Madeleine Madden, Temuera Morrison ve Akademi ödülü adayı Adriana Barraza başrol oyuncusuna eşlik eden diğer oyunculardır. Filmin yönetmen koltuğunda 11 kez Emmy ödülüne ve dört kez BAFTA ödülüne adaylık kazanan James Bobin oturmakta.
 • IMDb 7.0
 • 88
 • 0
Tolkien Filmi izle
İncele
Tolkien Filmi izle
Türkçe Dublaj
Tolkien filmi tr dublaj izle, tolkien filmi izle, tolkien full izleJ.R.R Tolkien' in hayatını konu alan film, yetim kaldığı çocukluk yıllarından başlar.Aynı zamanda 1. Dünya Savaşı dönemini de kapsayan bu film, yazarın yaşadığı aşkı,arkadaşlıkları olmak üzere birçok detaya yer vermiştir. Usta yazarın büyüme çağınaışık tutan bu film, okuldaki diğer dışlanmış öğrencilerle birlikte nasıl kardeşlik bağıkurup, arkadaşlık sevgi bağını nasıl bulduğuna tanıklık edeceğiz. Bu esnada 1.Dünya savaşının patlak vermesi kurduğu bu bağların tehlikeye düşmesine sebebiyetverecektir. Bu dönemlerde yaşadıkları yazar için ilham kaynağı olmuş, tüm bu yaşamdeneyimlerinin ise J.R.R Tolkien'in Lord of The Rings evrenini yaratmasında etkiliolmuştur. Bu film de bu serüvenin nasıl ortaya çıktığına da tanıklık edeceğiz.
 • IMDb 7.5
 • 83
 • 0
Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw İzle
İncele
Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw İzle
Türkçe Dublaj
hızlı ve öfkeli hobbs shaw türkçe dublaj izle, hızlı ve öfkeli hobbs ve shaw dublajlı, hizli ve öfkeli hobbs ve shaw türkçe dublaj izle (2019), hızlı ve öfkeli hobbs vs shaw türkçe dublaj izle, hizli ve öfkeli hobbs ve shaw türkçe dublajlı ilk fragman, hizli ve öfkeli hobbs ve shaw türkçe dublajlı ikinci fragmanBir klasik haline gelmiş olan Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olarak karşımıza çıkan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw'un konusu, insanlığın tehlike altında olmasın sebep olan bir güce karşı Hobbs ve Shaw'ın mücadelesini anlatmaktadır. Yıllarca birbirini yenmeye çalışan, Amerika'nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin ajanı Luke Hobbs ve eski bir İngiliz askeri Deckard Shaw, birlikte hareket etmek zorunda kalmışlardır. Biyolojik bir tehlike, insanlığı tehdit etmektedir. Anarşist Brixton, siber genetik ile güçlendirilmiştir. Bu sayede insanlığın değişmesine neden olabilecek biyolojik virüsü ele geçirmiştir. Dünyayı ve tüm insanlığı tehlikeye sokan Brixton'ı yenmek zorundadırlar. Kanunları göz ardı eden Shaw ve tam bir kanun adamı olan Hobbs, birbirlerinden ne kadar farklı olsalar da güçlerini birleştirip, birlikte mücadele etmeleri gerekmektedir.
 • 136dk
 • IMDb 8.8
 • 286
 • 0
John Wick 3: Parabellum Tr Dublaj izle
İncele
John Wick 3: Parabellum Tr Dublaj izle
Yerli Film
john wick chapter 3 filmi, john wick chapter 3 parabellum filmi (2019) izle, john wick chapter 3 parabellum filmi izleJohn Wick; 3 serilik bir aksiyon filmidir. Parabellum en sonuncu film olarak izleyicinin karşısına çıkmıştır. Diğer iki filmin hem devamı hem de konusu itibariyle çok farklıdır. Bu yüzden ilk 2 filmi izlemek bu filmin anlaşılması açısından önemlidir. John Wick gizli bir suikastçı çetesinin üyesidir. Ancak gün gelir buradan ayrılmak ister. Bu kararı ardından peşine düşen bazı kelle avcılarından kurtulmaya çalışır. Asıl macera burada başlamaktadır. Onun kellesi üzerine 14 milyon bir ödül konulmuştur. Bu da kendisinin peşinde olanlarla zorlu bir mücadele yaşamasına neden olmaktadır. John Wick’e bu süre içerisinde kimse yardımda bulunmaz. Bu da çok işlerin daha da karmaşık hale gelmesine neden olmaktadır. 
 • 130dk
 • IMDb 8.5
 • 114
 • 0
Ant-Man and The Wasp 2018 Film Full İzle
İncele
Ant-Man and The Wasp 2018 Film Full İzle
Türkçe Dublaj
ant man and the wasp film izle, ant man and the wasp film 2018 full izle, ant man and the wasp film full HD izle, karınca adam ve eşek arısı film full izle,Serinin ikinci filmi olan Ant-Man and The Wasp filmi, ABD yapımı bir süper kahraman filmidir. Scott Lang hem süper kahraman hem de babadır. Scott bu iki görevi de en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Serinin ilk filminde aldığı ev hapsi cezası bitmeyen Scott’ a Dr. Hank Pym ve Hope van Dyne bir gün önemli bir görev için gelir. Scott bu kez Ant-Man olarak The Wasp ile çalışmalıdır. Hank yıllar önce kaybettiği karısını bulmasını istemiştir. Hank’ın karısı kuantum evreninde kaybolmuştur ve kendisi gidemediği için Ant-Man ‘a bu görevi vermiştir. Başrollerde Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas ve Hannah John-Kamen’ i izliyoruz. Ayrıca Michelle Pfeiffer’ da filmde rolü olan oyunculardan birisidir.
 • 118dk
 • IMDb 8.1
 • 100
 • 0
Batman Hush Tr Dublaj İzle
İncele
Batman Hush Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
batman hush film 2019 izle, batman hush film full izle, batman hush film full HD izle, batman hush film HD izle,2019 yılında vizyona giren Batman Hush filmi ABD yapımı olup, Fantastik ve Aksiyon türünde bir filmdir. Jason O’Mara, Jennifer Morrison ve Jerry O’Connell in başrolde oynadığı film, Batman’in en sevilen filmi olarak gösteriliyor. Çünkü bu filmde Joker, Catwoman, Poison Ivy, Riddler ve daha birçok Batman düşmanını görüyoruz. Fakat ilginç olan şu; filmin esas kötüsü bunlardan hiç birisi değil. Batman yani Bruce Wayne’in çocukluk arkadaşı olan Dr. Thomas yani Hush ile mücade edecek. Hush batman’in bütün düşmanlarını bir araya getirecek ve Batman’i yok etmeye çalışacaktır. Gotham şehrinin huzurunu kaçıran bu kötüleri Batman durdurabilecek mi? Hepsi ile mücadele edebilecek mi? Batman Hush’ın çocukluk arkadaşı olduğunu öğrenebilecek mi?
 • 81dk
 • IMDb 0.0
 • 128
 • 0
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Full İzle
İncele
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Full İzle
Türkçe Dublaj
siyah giyen adamlar 4 global tehdit film 2019 izle, siyah giyen adamlar 4 global tehdit film full izle, siyah giyen adamlar 4 global tehdit film full HD izle, siyah giyen adamlar 4 global tehdit film 2019 full HD izle,2019 yılında vizyona giren Siyah Giyen Adamlar- Global Tehdit filmi serinin 4. Filmidir. Orijinal adı Man İn Black- International olan film ABD yapımıdır. Tecrübeli bir ajan olan Ajan H ve tecrübesiz ajan olan Ajan M nin birlik çalışmak zorunda kaldıkları filmde, dünya bu kez çok büyük bir tehdit altındadır. Düşmanlarının ilginç bir özelliği vardır ve bu onların işini zorlaştırmaktadır. İstediği canlının şekline giren ve dünyayı yok etmek isteyen bir düşmanla karşı karşıya kalan ve görevleri oldukça zor olan  Ajan H ve Ajan M nin maceralarını konu alan film, bilim kurgu ile komediyi buluşturuyor. Filmin bu serisinde Chris Hemsworth ve Tessa Thompson’u başrolde görüyoruz.
 • IMDb 6.7
 • 198
 • 0

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle